Przejdź do głównej zawartości

Posty

Polecane

Nasz list w sprawie reaktywacji lotniska na północy Warmii

  Do Radnych Sejmiku WWM Szanowni państwo, Jako redakcja przypominamy sprawę lotnisk. Opisuję i dbam o tematy związane z przemysłem turystycznym. Region wielkości Irlandii powinien posiadać całą sieć lotnisk, a nie tylko jeden port lotniczy. Mieszkańcy odkopali część pasów startowych- warto naprawić dziurę wyrwę o dł. 50 m w pasie startowym, dodać radiolatarnię ndb i niewielki terminal .

Najnowsze posty

List w sprawie lotniska w Ornecie

Maszyna która oczernia

Ukraina jako dronowe laboratorium

Farmafia i statek zeglugi arktycznej

Nowe wyzyny propagandy glebokiej

O Unii Europejskiej i USA

Likwidacje oddzialow calodobowych w szpitalach

Redakcja wyśle ponaglenie do władz gminy Sztutowo

Wniosek redakcji- kolej do Sztutowa i Nowego Dworu Gd.

Z Olsztyna Szyman ruszają loty do Turcji i Albanii